Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Relacje

Święto Pieczonego Ziemniaka

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA
17.X.2017r
17.X.2017r w ZSO Przedszkolu Samorządowym Nr 3 im. Ewy Lewańskiej w Kruszwicy zorganizowano Święto Pieczonego Ziemniaka. Jak co roku wzięli w nim udział studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku, dziewczęta z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego z panią Agnieszką Płocek, przedszkolacy , ich rodzice i dziadkowie. Przygotowano dla nich liczne konkurencje z ziemniakiem w roli głównej: rzut ziemniakiem do celu, szukanie zaginionych ziemniaków, taniec z ziemniakiem i inne. Konkurencje poprowadziła wychowawczyni grupy I -p. Marta Olubińska.
Rozstrzygnięto konkurs na ziemniaczaną kukiełkę, którą przedszkolacy robili razem z rodzicami. Nagrody w tym konkursie ufundował wicemarszałek województwa kujawsko- pomorskiego p. Dariusz Kurzawa.
W przeddzień Europejskiego Dnia Seniora i I Gminnego Dnia Seniora , w imieniu całej społeczności przedszkolnej, studentom życzenia złożyła dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących p. Aleksandra Lipińska. Były też kartki z okolicznościowymi życzeniami, które przygotowały przedszkolaki wspólnie z wychowawcami.
Zwieńczeniem święta było wspólne ognisko i pieczenie ziemniaków.
Serdecznie dziękujemy sponsorowi za ufundowanie nagród a rodzicom, studentom i dziewczętom z MOW za wspólną, wspaniałą zabawę.
Relacja 2017-10-19, 15:23 | autor: Marta Olubińska
Przedszkolowo.pl logo