Wizyta studentów z Łotwy, Włoch i Polski

Dnia 13 września 2012r. nasze przedszkole gościło studentów z Włoch, Łotwy i Polski, którzy w ramach wymiany międzynarodowej, gościli w naszym mieście. Dzieci 4 i 5 letnie zaprezentowały kujawski program artystyczny pt: „Gęś wodą”. Występ wzbudził wielki podziw studentów. Po występie był czas na zwiedzanie placówki.
Goście byli pod dużym wrażeniem. Dopytywali, czy jest to placówka prywatna. Nie mogli uwierzyć, że placówka samorządowa może być tak atrakcyjnie urządzona i tak dobrze wyposażona w zabawki, pomoce dydaktyczne i sprzęt multimedialny.
Dla przedszkolaków wizyta ta była okazją do zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych oraz pokonania bariery językowej. Szczególnie dzieci z gr. III okazały się bardzo otwarte i szybko nawiązały kontakty z gośćmi.
Relacja 2012-09-13, 21:23 | autor: Małgorzata Jamroziak