Mikołajki w przedszkolu.

Dzień 6 grudnia to niewątpliwie jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w roku. Jest to czas niespodzianek i spotkań z ukochanym Mikołajem. W naszym przedszkolu 6 grudnia obchodziliśmy Mikołajki w czerwonych ubraniach i mikołajkowych czapkach. Dzieci miały okazje poznać historię Świętego Mikołaja, śpiewały o nim piosenki i wykonywały pracę plastyczne, których głównym bohaterem był właśnie On. Zgodnie z tradycją dzieci przygotowały buty, z nadzieją ten szczególny Gość zawita również do naszego przedszkola. I tak też się stało. Trwając w radosnym oczekiwaniu dzieci usłyszały dźwięk dzwoneczka. Mikołaj przybył do przedszkola, zostawiając w butach każdego przedszkolaka słodki upominek. Dzieci były bardzo szczęśliwe, a magiczny nastrój towarzyszył im do końca tego dnia.
Zredagowała: Joanna Barglik.
Relacja 2021-12-06, 17:00 | autor: Marta Olubińska